Aşılama sonrası gebelik belirtileri ne zaman belli olur ?

Konusu 'Aşılama yöntemi' forumundadır ve Sadmin tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Sadmin

  Sadmin Administrator Staff Member


  Aşılama sonrası gebelik belirtileri
  Aşılama sonrası hamilelik ne zaman belli oluyor
  Aşılama sonrası neler olur

  Aşılama Yöntemi Nedir?
  Aşılama yöntemi ideal koşullarda yumurtlamanın sağlandığı gün spermlerin özel yöntemlerle hızlandırılıp, plastik bir kanül aracılığı ile rahmin içine bırakılması yöntemidir. Yöntemin avantajı olabildiğince çok sayıda ve hareketli spermin yeni atılmış ve tüpler tarafından yakalanmış yumurtaya olabildiğince yakın mesafeye bırakılmasıdır.
  [​IMG]


  AŞILAMA SONRASI HAMİLE KALDIĞIMI KAÇ GÜNDE ÖĞRENEBİLİRİM ?

  Aşılama yatırdıktan bir hafta içinde hafif bel ağrısı ve sarı renkli akıntınız olabilir. Adet olacaksınız gibi belirtiler de söz konusudur. Ama sizler malsef arkadaşlarım 15. gün baktırıcaksınız. Daha erken bir belirti yada sonuç almanız mümkün değildir.


 2. Tuğçe Dayıcı

  Tuğçe Dayıcı Kayıtsız Kullanıcılar


  Selam kızlar herkese merhabalar ben aşılama yaptıralı 7 gün oldu tam olarak ne gibi belirtiler oluyor bana bunu söylemeniz mümkün mü? Bende hiç kanama olmadı bir değişiklikte hissetmiyorum sadece böyle sarı renkte hafif bir akıntı ile birlikte belim ağrıyor sizce bu normal mi ? Yada hamile kaldığıma işaret mi ne diyorsunuz ?


 3. Defne

  Defne Kayıtsız Kullanıcılar


  Benimde 3. aşılamam benimde aşılama olalı bir hafta oluyor bugün. Bende Progestanın etkisiyle sanırım çünkü ben 2 adet vajinal yoldan alıyorum , akıntım var sarı renkte... Karnım , kasıklarım adet olcakmışım gibi ağrıyor. Bel ağrım , sırt ağrım var , sinirliyim.

  Göğüslerimde ne şişme , ne acıma , ne batma herhangi birşey yok.Sanırım benim tutmadı canım. 27 ocak test günüm , ama ben bu tarihi göremem gibi geliyor.İnşallah senin tutmuştur canım.

  Hakkımızda hayırlısı inşallah.


 4. Tuğçe Dayıcı

  Tuğçe Dayıcı Kayıtsız Kullanıcılar


  Desteğin için teşekkür ediyorum defne ama benimde içimebir kurt düştü yahu :S Acaba tuttu mu tutmadı mı diye. 1 haftalık hamileyken bir tanıdığımın midesi bulanıyordu oda aşılama yaptırmıştı. Ama işte herkeste farklı farklı durumlar söz konusu oluyor. Umarım Rabbim bizlere bu sabrı verir ve içimizdeki bu ümit ve inançlada bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alacağımız günler gelir. 5 yıldır evliyim ve umudumu hiç kaybetmedim inşallah bebişim olur. İSteyen herkese de nasip etsin Rabbim

  Koyal gelsin arkadaşlarım


Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar Bu Sayfamıza Aşağıdakileri Arayarak Ulaştılar:

 1. aşılama sonrası gebelik belirtileri

  ,
 2. aşılamadan sonra hamilelik belirtileri

  ,
 3. aşılama sonrası hamilelik belirtileri

  ,
 4. aşılama sonrası belirtiler,
 5. aşılama tutma belirtileri,
 6. aşılama sonrası hamilelik belirtileri ne zaman başlar,
 7. aşılamanın 7.günü belirtiler,
 8. aşılamadan sonra sarı akıntı,
 9. aşılama sonrası gebelik belirtileri ne zaman başlar,
 10. aşılamanın 7.günü