Aşılama sonrası gebelik belirtileri ne zaman belli olur ?

Konusu 'Aşılama yöntemi' forumundadır ve Sadmin tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Sadmin

Sadmin Administrator Staff Member

Aşılama sonrası gebelik belirtileri
    Aşılama sonrası hamilelik ne zaman belli oluyor
    Aşılama sonrası neler olur

Aşılama Yöntemi Nedir?
    Aşılama yöntemi ideal koşullarda yumurtlamanın sağlandığı gün spermlerin özel yöntemlerle hızlandırılıp, plastik bir kanül aracılığı ile rahmin içine bırakılması yöntemidir. Yöntemin avantajı olabildiğince çok sayıda ve hareketli spermin yeni atılmış ve tüpler tarafından yakalanmış yumurtaya olabildiğince yakın mesafeye bırakılmasıdır.

AŞILAMA SONRASI HAMİLE KALDIĞIMI KAÇ GÜNDE ÖĞRENEBİLİRİM ?

Aşılama yatırdıktan bir hafta içinde hafif bel ağrısı ve sarı renkli akıntınız olabilir. Adet olacaksınız gibi belirtiler de söz konusudur. Ama sizler malsef arkadaşlarım 15. gün baktırıcaksınız. Daha erken bir belirti yada sonuç almanız mümkün değildir.

2. Tuğçe Dayıcı

Tuğçe Dayıcı Kayıtsız Kullanıcılar

Selam kızlar herkese merhabalar ben aşılama yaptıralı 7 gün oldu tam olarak ne gibi belirtiler oluyor bana bunu söylemeniz mümkün mü? Bende hiç kanama olmadı bir değişiklikte hissetmiyorum sadece böyle sarı renkte hafif bir akıntı ile birlikte belim ağrıyor sizce bu normal mi ? Yada hamile kaldığıma işaret mi ne diyorsunuz ?

3. Defne

Defne Kayıtsız Kullanıcılar

Benimde 3. aşılamam benimde aşılama olalı bir hafta oluyor bugün. Bende Progestanın etkisiyle sanırım çünkü ben 2 adet vajinal yoldan alıyorum , akıntım var sarı renkte... Karnım , kasıklarım adet olcakmışım gibi ağrıyor. Bel ağrım , sırt ağrım var , sinirliyim.

Göğüslerimde ne şişme , ne acıma , ne batma herhangi birşey yok.Sanırım benim tutmadı canım. 27 ocak test günüm , ama ben bu tarihi göremem gibi geliyor.İnşallah senin tutmuştur canım.

Hakkımızda hayırlısı inşallah.

4. Tuğçe Dayıcı

Tuğçe Dayıcı Kayıtsız Kullanıcılar

Desteğin için teşekkür ediyorum defne ama benimde içimebir kurt düştü yahu :S Acaba tuttu mu tutmadı mı diye. 1 haftalık hamileyken bir tanıdığımın midesi bulanıyordu oda aşılama yaptırmıştı. Ama işte herkeste farklı farklı durumlar söz konusu oluyor. Umarım Rabbim bizlere bu sabrı verir ve içimizdeki bu ümit ve inançlada bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alacağımız günler gelir. 5 yıldır evliyim ve umudumu hiç kaybetmedim inşallah bebişim olur. İSteyen herkese de nasip etsin Rabbim

Koyal gelsin arkadaşlarım

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar Bu Sayfamıza Aşağıdakileri Arayarak Ulaştılar:

1. aşılamadan sonra hamilelik belirtileri

,
  2. aşılama sonrası hamilelik belirtileri

,
  3. aşılama sonrası gebelik belirtileri nelerdir

,
  4. aşılamanın tutma belirtileri,
  5. aşılama tutma belirtileri,
  6. aşılama sonrası hamilelik belirtileri ne zaman başlar,